Фахівці

Руслана Мазанько

Educator DIDIER LAB

Багаторазовий призер та суддя українських і європейських чемпіонатів, тренер з підготовки до європейських чемпіонатів – це мої досягнення, до яких я йшла довгі роки.
У моєму арсеналі більше 15 програм, які дозволяють стати професіоналом своєї справи.
Також є інструктором ТМ NL N.O.B.E.L., сертифікованим інструктором з моделювання нігтів за формою PIPE, GOLD INSTRUCTOR NAILPRO.

Фахівці

Наталія Соболевских

Інструктор

Часто так буває, що професія манікюру – це додаткова зайнятість. Але, потім це переростає у справу всього життя. Так сталося і зі мною. Я знаю, що затребуваним майстром, професіоналом своєї справи стати можна.

Я зібрала всі свої знання і напрацювання і з радістю ділюся знаннями з Вами.

DIDIER – це філософія, це естетичний бренд з відмінною якістю.

Фахівці

Олена Мізинюк

Інструктор

З 2006 року працюю майстром nail-індустрії. Мій великий досвід і досягнення в цій ніші говорять про те, що працювати необхідно з сильною школою, з продуктом, який надає хорошу якість і різноманітність.

Мій вибір – Didier Lab.

До моїх досягнень варто віднести:

   – призер і переможець чемпіонатів України та Європи,

   – представник України на чемпіонаті Світу в Дюссельдорфі 2012.

   – автор і розробник дизайнів в стилі “Shoes”.

Фахівці

Єва Гаврищук

Інструктор академії

Мій досвід роботи в nail-індустрії – понад 13 років. Я переконана, що манікюр, нарощування нігтів і догляд за руками – це не просто процедура, це ціле мистецтво.

Я збирала досвід, знання і навички по крупицях, і тепер з радістю передаю професіоналізм своїм учням за такими напрямками:

   – нарощування та моделювання нігтів,

   – всі види технік манікюру,

   – художній розпис нігтів.

«Чому Didier lab?» – запитують мене часто. Моя відповідь: висока якість, стиль, який мені до душі, робота з ним приносить задоволення і надихає мене творити!